+ Yorum Gönder
Her Telden ve Kutlama Mesajları Bölümünden Cuma Günü İle İlgili Kutlama Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Sessiz
  Moderator

  Reklamlar


  Cuma Günü İle İlgili Kutlama Mesajları

  Reklamlar


  Cuma Günü İle İlgili Kutlama Mesajları

  Cuma İle İlgili Mesajlar

  Cuma Gününe Özel Mesajlar

  Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

  *Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatldırNamus içinde yaşanan bir çadır,ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamktan daha sevimlidir.Cumanız Mübarek Olsun

  *Kul nâfilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.

  Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar...

  önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

  *Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun
  Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

  *“İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur;
  Biri, zulüm gören kişinin duası
  öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği dua”

  dualarda unutulmamak dileğiyle cumanız mübarek olsun arkadaşlar.


 2. Misafir

  Cevap: Cuma Günü İle İlgili Kutlama Mesajları

  Reklamlar  Küçük bir söz yakarsa içini dost bildiklerin anlamazsa seni boşver dökme içini yaradana aç elini ser yüreğini üzülme derdin ne olursa olsun, bir abdest al nefes gibi ve bir seccade ser odanın köşesine otur ve ağla dilersen hiç konuşma O seni ve dertlerini daha iyi biliyor unutma ben bir garip insanım ne tahtım var ne tacım tut elimden Allahım yalnız sana muhtacım...

  Hayırlı Cumalar 3. Misafir

  Cevap: Cuma Günü İle İlgili Kutlama Mesajları

  Cumanın mübarek olsun her daim cumada buluşmak dileğiyle

 4. Misafir

  Cevap: Cuma Günü İle İlgili Kutlama Mesajları

  hepinize hayırlı cumalar diliyorum Allah'a emanet olun

+ Yorum Gönder