+ Yorum Gönder
Her Telden ve Kutlama Mesajları Bölümünden Evlilik İle İlgili Kutlama Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Evlilik İle İlgili Kutlama Mesajları

  Reklamlar


  Evlilik Kutlama Smsleri
  Evlilik Kutlama Mesajları

  Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar!


  Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim... Mutluluklar?


  Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?


  Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur?


  Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim.


  Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle... Mutluluklar!


  Hayat kadehse eğer aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle hayat boyu mutluluklar dileriz.


  Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.


  Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...  Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan hayatınıza sevgi mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.


  Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar...


  Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...


  Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle...


  Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!


  Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar...


  Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum... Ömür boyu mutluluklar.


  Zaman çok kısa yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar

 2. Derman
  Yeni Üye

  Cevap: Evlilik İle İlgili Kutlama Mesajları

  Reklamlar  Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadığınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ederiz+ Yorum Gönder