+ Yorum Gönder
Özel Günler ve Haftalar ve Lösemili Çocuklar Haftası Bölümünden Lösemi (Kan Kanseri) Hakkında Bilgi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Lösemi (Kan Kanseri) Hakkında Bilgi

  Reklamlar


  Lösemi (Kan Kanseri) İle İlgili Yazı
  Lösemi (Kan Kanseri) Nedir

  Losemi (Kan Kanseri).jpg

  Lösemi (söylenişi Fransızca'dan, aslında Yunanca'dan λευχαιμία, λευκό, lefkó - beyaz, ak ve αίμα, ema - kan), kan hücrelerinin özellikle de lökositlerin normalin üzerinde çoğalması ile kendini gösteren bir kanser türüdür. Yüksek sayıdaki olgunlaşmamış ve malign hücrelerin normal ilik hücrelerinin yerini alması ile iliklerde hasar meydana gelir. Böylece kan pıhtılaşmasında rol oynayan plateletler ve savunmada rol oynayan lökositlerin sayısı azalmaya başlar. Bu da lösemi hastalarında zedelenmelerin ve kanamaların yoğun görülmesine, hastaların kolay enfeksiyon kapmasına neden olur. Savunma mekanizması zayıflar. İleri aşamalarda kırmızı kan hücresi eksikliği anemiye, nefes darlığına neden olabilir. Bunun dışında zayıflık ve yorgunluk, ateş, bazı nörolojik semptomlar, dişetlerinde şişkinlik ve kanamalar gibi belirtileri de vardır.

  Kan kanserinin hücre tipine göre (myeloit, lenfoit gibi) ve hastalığın süresine göre (müzmin ve had) çeşitleri vardır. Bazı tipler daha hızlı ve kötü bir gidiş gösterir. Çocukluk çağında lösemi tipleri diğer kanser tiplerine göre daha sık görülmektedir.


  XP Tonis SLS Kanser tedavisinde en son gelişen önemli noktalardan bir tanesidir. XP Tonis SLS genetik ve hücresel bozuklukların tamirinde rol oynar. Arastırmacı Herbalist Adnan Akar tarafından geliştirilen ve Op. Dr Ömer Gürer gözetiminde tavsiye edilen tamamen naturel ve bitkisel bir çalışma olan XP Tonis SLS Kanser ve kanser türlerinde, Dünya da ve Türkiye de en yüksek tedavi başarısı olan bir kombinasyondur.

  XP Tonis SLS: Amerika, Rusya ve Çin başta olmak üzere, Dünyanın bir çok ülkesinden ve ülkemizdeki Alternatif Kanser Tedavi metodları incelenerek, bazı bitki, kök ve çiçeklerin 3 kez distilasyon edilip, belli aşamalarda fermantasyona uğratılmış, tekrar bitki, kök ve çiçekleri üzerinde çözücü olarak kullanılmış, aynı-safa tentür ile de desteklenmiş kombinasyonlarla, bitkilerdeki ana renklerin, özellikle asetik yapılarının ve uçucu yağlarının hedef alındığı, çok katlı bir çalışmadır.

  XP Tonis SLS bedene uygulandığı andan itibaren bedenin tüm savunma sistemlerini güçlendirerek insan bedeninin kendi kendini onarabilme kapasitesini arttırır. Kanser ve karaciğer kökenli tüm hastalıklarda elde edilen en iyi sonuç insanın bizzat kendi bağışıklık sisteminden yola çıkılarak uygulanan tedavi yöntemidir. XP Tonis SLS yenilenmiş ve güçlü karaciğer oluşturarak bir çok hastalığın yine ancak karaciğer tarafından tedavi edilebileceğinden yola çıkılarak üretilmiştir. XP Tonis SLS Kimyasal veya Sentetik hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Tek başına uygulanabilindiği gibi, klasik kanser tedavileri ( Cerrahi, Kemoterapi, Radyoterapi) öncesinde veya bu tedavilerin sonrasında da kullanılabilinir. XP Tonis SLS Hastanın yaşı, hastalığın türü, hastalığın evresi, o güne kadar gördüğü diğer tedaviler gibi etkenler incelendikten sonra hastaya özel uygulanan kombinasyon çalışmadır.

  Hastalığı olmayan insanlar tarafından kullanıldığında, hastalıklara karşı insan bedenin savunma sistemini güçlendirerek, direncini arttırması ve olası hastalıkları onlarca yıla kadar engellemesi, XP Tonis SLS'nin diğer özelliklerinden biridir.

 2. Yeni Admin
  Super Moderator

  Cevap: Lösemi (Kan Kanseri) Hakkında Bilgi

  Reklamlar  Hangi dilde yazılırsa yazılsın hangi renkte olursa olsun kan hastalıklarının acısı ve çekilen sıkıntıları bir olduğu için insanların bu konuda hem duyarlı olması ve hem de her konuda yardımcı olmaları gerekiyor.+ Yorum Gönder