+ Yorum Gönder
Her Telden ve Makyaj ve Güzellik Bölümünden Halle Berry'in Güzellik Sırları Hakkında Bilgi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Halle Berry'in Güzellik Sırları Hakkında Bilgi

  Reklamlar


  Halle Berry'in Güzellik Sırları Nedir
  Halle Berry'in Güzellik Sırları Nelerdir
  Halle Berry'in güzellik sırları  Oscarlı aktris Halle Berry. melez olduğu için yanık teninin ve vücut hatlarının genetik olduğunu söyleyen yıldız, yine de bakım yapmayı ihmal etmiyor.
  Kimileri doğuştan şanslı! Bu isimlerden biri de Oscarlı aktris Halle Berry. Annesi Amerikalı, babası Afrikalı olduğu için yanık teninin ve vücut hatlarının genetik olduğunu söyleyen yıldız, yine de bakım yapmayı ihmal etmiyor.

  ISPANAĞIN GÜCÜ ADINA!

  En güzel vücutlu kadınlar listesinde ilk sıralarda yer alan Halle Berry, uykunun en büyük güzellik sırrı olduğunu söylüyor. Halle Berry, istese de canı ne istiyorsa yiyemiyor. Çünkü, Berry, şeker hastası. Şekerli yiyeceklerden uzak duran ünlü aktris, genellikle sebze yemeyi tercih ediyor. Yeşil sebzelerin bağışıklık sistemini güçlendirdiğini söyleyen Berry, özellikle ıspanaktan vazgeçemiyor. Günlük olarak mutlaka 8 saat uyuyan ve bunu bir alışkanlık haline getiren güzel yıldız, tüm kadınlara uyumalarını tavsiye ediyor ve bunun güzellik için çok önemli olduğunu söylüyor. Seksi göründüğü kıyafetleri tercih ettiğini ifade eden Halle Berry, altın sarısı ve siyahtan kesinlikle vazgeçmiyor.

  ESMERLERE RENK ÖNERİSİ

  Takılara düşkünlüğüyle tanınan Berry, büyük yüzükleri çok seviyor. Makyajında canlı tonları ve altın sarısını tercih eden güzel aktris, gardırobunda da canlı renklere yer veriyor. Berry, esmer bayanlara şu öneride bulunuyor: \"Kırmızı, sarı, mavi, pembe ve yeşil tonlarda giyinin.

+ Yorum Gönder